Chefovska ulična hrana ob Dravi

misc1

gastrogurman ozek masilni barvno uskl

8. SladoLent: na mariborskem poletnem Festivalu Lent bo kuhalo 30 chefinj in chefov s kar 70 srčki

SladoLent, osma promenada slovenskih chefov, ki bo od 22. do 30. junija na Lentu v Mariboru, bo pravi spopad izkušenj in mladosti na vedno bolj vroči, popularni in mednarodno-prepoznavni slovenski kulinarični sceni. Kuharski show 30 slovenskih top chefinj in chefov bo ponudil sožitje sedanjosti in prihodnosti, z nastopom najboljše ocenjenih restavracij, gostiln in njihovih chefov ter s predstavitvijo mladih kulinaričnih zvezd, ki izstopajo s svojo kreativnostjo, in manj znanih kulinaričnih postojank, ki jih bo po ”odkritju” na SladoLentu šele potrebno obiskati. Po trije med njimi bodo v družbi vrhunskih slovenskih vin vsak večer predstavili avtorske jedi ulične prehrane, ki jih vsako leto ustvarijo posebej za SladoLent.

Kulinarične predstave s konzumacijo street food jedi in vrhunskih slovenskih vin bodo vsak večer od 19. do 24. ure na prizorišču SladoLenta ob Vodnem stolpu, kjer bo po nekaj letih ponovno stal osrednji, plavajoči, oder Festivala Lent, največjega slovenskega poletnega festivala.

SladoLent je pred osmimi leti začel z Ano Roš, Tomažem Kavčičem, Janezom Bratovžem, Gregorjem Vračkom in Juretom Tomičem, ki so na njem svoje restavracijske jedi s chefovskim podpisom prilagodili uličnemu prehranjevanju. Že naslednje leto je Evropska prestolnica kulture SladoLent spremenila v največjo slovensko chefovsko promenado, ki od takrat vsako leto ponudi ulično degustacijo kakovosti slovenske kulinarike. Z nastopom kar 30 chefov in chefinj bodo tako obiskovalci SladoLenta v devetih večerih, od 22. do 30. junija, preizkusili kar 69 srčkov, najboljših ocen kulinaričnega portala Šole okusov (www.vivi.si), in tako v živo izmerili kakovost slovenske vrhunske kulinarike.

Dodatna popestritev tokratnega SladoLenta bo tudi dopoldanski promenadni chefovski brunch, v nedeljo, 24. junija, ki bo tako nočno festivalsko dogajanje raztegnil tudi na dopoldansko druženje ob Dravi. Od lakote na prvem bodo nato odvisne njegove ponovitve.

22.  junij

Program SladoLenta 2018, od 19. do 24. ure
Jure Tomič (Ošterija Debeluh, Brežice, 3 srčki), Leon Pintarič (Gostilna Rajh, Bakovci, 3 srčki), Grega Rozman (Restavracija Lambergh, Dvorska vas, 3 srčki)

23.  junij

Jorg Zupan (Atelje, Ljubljana, 3 srčki), Damjan Fink (Hiša Fink, Novo mesto, 2 srčka), Peter Kovač (Restavracija Maxim, Ljubljana, 2 srčka)

24.  junij

Janez in Tomaž Bratovž (JB restavracija, Ljubljana, 4 srčki), Simon Bertoncelj (Restavracija Julijana, Bled, 3 srčki), Roberto Gregorčič (Oštarija, Dolenjske Toplice, 1 srček)
SladoLent brunch, od 10. do 13. ure: Simona Zdovc (Fudo, Maribor, 1 srček), Jure Brložnik (Miza za štiri, Maribor, 2 srčka), Grega Jagodnik (Njami sushi, Maribor)

25.  junij

Grega Vračko (Hiša Denk, Zg. Kungota, 4 srčki), Luka Košir (Gostišče Grič, Šentjošt nad Horjulom, 3 srčki), David Vračko (Restavracija Mak, Maribor, 3 srčki)

26.  junij

Igor Jagodic (Restavracija Strelec, Ljubljana, 3 srčki), Uroš Štefelin (Vila Podvin, Radovljica, 3 srčki), Miha Dolinar (Restavracija Milka, Kranjska Gora, 2 srčka)

27.  junij

Metka in Grega Repovž (Gostilna Repovž, Šentjanž, 3 srčki), Luka Gmajner in Marko Magajne (Galerija okusov, Novo Celje, 2 srčka), Jurij Daolio (Hiša Krasna, Lokev, 2 srčka)

28.  junij

Marko Pavčnik (Pavus – grad Tabor, Laško, 3 srčki), Aljaž Novšak (Tri lučke, Sremič, 2 srčka), Sebastjan Plevčak (Restavracija Sedem, Maribor, 1 srček)

29.  junij

Tomaž Kavčič (Gostilna Pri Lojzetu, Zemono, 4 srčki), Gašper Čarman (Danilo gostilna&vinoteka, Reteče, 3 srčki), Jure Brložnik (Miza za štiri, Maribor, 2 srčka)

30.  junij

Boštjan Pavli (Restavracija Harfa, Ljubljana, 2 srčka), Mišo Krojsl (Rožmarin, Maribor, 1 srček) in Gregor Jager (Gostilna Maribor, 1 srček), Davorin Verlič (City Terasa, Maribor, 1 srček)

 

Spisek jedi 2018

22.  junij

Jure Tomič (Ošterija Debeluh, Brežice, 3 srčki)

  • Lisičke, jajce in hrustljavi krompir
  • Postrvji kroketi

Leon Pintarič (Gostilna Rajh, Bakovci, 3 srčki)

  • Mangalica in solata (mangalica, topla zelenjava in limonova tapioka)
  • Hladni bezeg (bezgov sladoled, kandirani ingver, rabarbara, amarant) Grega Rozman (Restavracija Lambergh, Dvorska vas, 3 srčki)
  • Mousse cvetače, kompot cvetače, sušena cvetača, čips cvetačnega pireja, kuskus cvetače, blanširani cvetačni listi, jajčna krema
  • Marelični kompot (kompresirana marelica, gel marelice, vložena marelica, mlečna pena s tonka oreščkom, kakavov drobljenec, dehidriran akacijev med, lešniki s solnim cvetom)

23.  junij

Jorg Zupan (Atelje, Ljubljana, 3 srčki)

  • ”Tonkatsu” govejega jezika, krema jurčkov, miso majoneza, kisla čebula in kumare
  • Češnje, piškot, kozji jogurt in pehtran Damjan Fink (Hiša Fink, Novo Mesto, 2 srčka)
  • Postrv in kos kruha
  • Belokranjsko jagnje v hrustljavi skorjici odojka Peter Kovač (Restavracija Maxim, Ljubljana, 2 srčka)
  • Domači tortelini z mesnim nadevom in tremi teksturami parmezana, olje bazilike, datterino paradižnik
  • Mousse grškega jogurta, mandljev biskvit z oreščki in sredico pasijonke, mango sorbet, espuma kisle smetane ter drobljenec s solnim cvetom in nuit blanche čokolado

24.  junij

Janez in Tomaž Bratovž (JB restavracija, Ljubljana, 4 srčki)

  • Roastbeef v listnatem testu
  • Krema z limonsko travo, gozdnimi sadeži in zdrobljenim testom Simon Bertoncelj (Restavracija Julijana, Bled, 3 srčki)
  • Trebuh mladega prašička in pire dimljene buče, jabolčni fondant, pečena čebula in shitake gobe glazirane v soji, mladi grah
  • Čokoladni brownie z borovnicami in pečen ananas z rožmarinom, krema lokalne skute, gel sveže mete, topinambur in pehtranova pena

Roberto Gregorčič (Oštarija, Dolenjske Toplice, 1 srček)

  • Ajdovi svaljki s kopunom, peteršiljevo korenino in zorjenim pikantnim sirom
  • Soržni krapci s koprivami, zelenimi beluši in lisičkami

25.  junij

Grega Vračko (Hiša Denk, Zg. Kungota, 4 srčki)

  • Vafelj, češnja, verbena
  • Burger z nastrgano svinjino, čebula, zelje

Luka Košir (Gostišče Grič, Šentjošt nad Horjulom, 3 srčki)

  • Perutničke, fermentirana zelenjava in zeliščni kruh
  • Kislo mleko z jagodami

David Vračko (Restavracija Mak, Maribor, 3 srčki)

  • Paradižnik & kumara
  • Govedina & 43 % whisky

26.  junij

Igor Jagodic (Restavracija Strelec, Ljubljana, 3 srčki)

  • Ješprenj / drobnjak / olje drobnjaka / vložena čebula / ocvrta čebula / odojek / omaka s kostnim mozgom
  • Krompir / goveji rep / dimljena kisla smetana / mlada čebula Uroš Štefelin (Vila Podvin, Radovljica, 3 srčki)
  • Marinirana hobotnica v Vilijevem staranem kisu, omaka sipe in lignjev, krompirjeva solata s kumarami, pesto gorenjskih in primorskih zelišč
  • Rateški krap s tepkinim kompotom

Miha Dolinar (Restavracija Milka, Kranjska Gora, 2 srčka)

  • Žganci kislega kruha z (Zupanovo) postrvjo in gorčičnim moussom, zelišča
  • Cvetlična panakota z meringo in jagodami

27.  junij

Metka in Grega Repovž (Gostilna Repovž, Šentjanž, 3 srčki)

  • Kisla smetana z ocvirki / stročji fižol / lisičke / buče (opcijsko vegi)
  • Goveje rezine / ohrovt z gobami / zelišča / zelena / redkvica

Luka Gmajner in Marko Magajne (Galerija okusov, Novo Celje, 2 srčka)

  • Lojzova rib’ca (postrv, kumara, yuzo, jogurt)
  • LL royal (pujsek, bbq, fermentirana zelenjava) Jurij Daolio (Hiša Krasna, Lokev, 2 srčka)
  • Losos, rdeča pesa, stracciatella (mariniran losos v rdeči pesi, dimljen z brinom, rdeča pesa pečena v svinjski masti, čips rdeče pese, stracciatella sir)
  • Pita z limonovo kremo in agrumi

28.  junij

Marko Pavčnik (Pavus – grad Tabor, Laško, 3 srčki)

  • Konfirana in ocvrta piščančja kračka, lahka zeliščna majoneza in caponata
  • Postrvja karbonara iz Laškega

Aljaž Novšak (Tri lučke, Sremič, 2 srčka)

  • Dimljena svinjska krača, jabolčni kis, fižol, ohrovt, jabolko
  • Pišečka marelica, bučna meringa, korenje, pehtran, domači jogurt Sebastjan Plevčak (Restavracija Sedem, Maribor, 1 srček)
  • Poširan losos v olivnem olju z majonezo pečenega česna, ocvrtek skute s koriandrom,

Čemaževa omaka

  • Žele bele čokolade z amaretto češnjami in mandlji

29.  junij

Tomaž Kavčič (Gostilna Pri Lojzetu, Zemono, 4 srčki)

  • Brioš / rogljiček z izkoščičenim odojkom v družbi gorčice, janeža, rdečega vina in majoneze iz oljčnega olja
  • Repa tropinovka + vipavska klobasa = jota

Gašper Čarman (Danilo gostilna&vinoteka, Reteče, 3 srčki)

  • Rdeča pesa, marinirana postrv, hren
  • Moscow mule

Jure Brložnik (Miza za štiri, Maribor, 2 srčka)

  • “Smoki bedrca” (ponovno sestavljeno piščančje bedro, panirano v smokijevih drobtinah, grahova krema, jus perutničk, okisana zelenjava, čilijevo olje)
  • “Moje miške” (miške s kislo smetano v kristalnem sladkorju s cimetom, kakavov drobljenec, čokoladni mousse, malina z rdečo peso, poljubčki posušenih cvetov)

30.  junij

Boštjan Pavli (Restavracija Harfa, Ljubljana, 2 srčka)

  • Opečena kapesanta s črnimi nudli na korenčkovi kremi z marinirano kraljevo kozico, okisano redkvijo, ingverjevo peno, riževim čipsom in posušenim pesinim beljakom
  • Goveja prsa na način pastrami v balzamični omaki z zavitkom iz čičerike, pečene paprike, rdeče čebule in sira stilton, s pečeno solato ter paradižnikovo marmelado

Mišo Krojsl (Rožmarin, Maribor, 1 srček) in Gregor Jager (Gostilna Maribor, 1 srček)

  • Ocvrt telečji priželjc na krompirjevi peni, miks žitaric in ribezov chutney (Mišo Krojsl)
  • “Essigflajš” v kornetu s topinamburjem, tremi paprikami in ajdo (Gregor Jager)
  • Jabolčni tarte s citrus espumo (Sebastijan Jurjevec) Davorin Verlič (City Terasa, Maribor, 1 srček)
  • Jadranska hobotnica, krompir, ghee, kostni mozeg, pohorske lisičke, drobnjak, jastog v sifonu
  • Bezeg, jagode, pečena smetana, bela čokolada, črna kava